M2Cekilis

Email

destek@m2cekilis.com

M2cekilis Kuralları

Birinci Etap Çekiliş Kuralları

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri gerçekleşecek çekilişlere katılabilmeniz adına sitemize kayıt oluşturduğunuz bilgilerin güncel olması gerekmektedir. Bilgileri güncel olmayan kullanıcıların kazandığı çekiliş geçersiz sayılarak yedek talihlilere ödül dağıtılacaktır. Çekiliş sonuçları DİSCORD adresimizden görsel ve video formatında paylaşılacaktır. İlgili kullanıcıların çekiliş sonuçlarını canlı olarak takip edebilmesi adına DİSCORD adresimizden canlı yayında çekilişler gerçekleşecektir.

İkinci Etap Çekiliş Kuralları

Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşecek çekilişlere katılabilmeniz adına sitemize kayıt oluşturduğunuz bilgilerin güncel olması gerekmektedir. Ek olarak hafta sonu çekilişlerimize puan sisteminde sıralamaya girebilen üyelerimiz katılmaya hak kazanacaktır. [ Puan Sistemi Kurallarımızı Genel Kurallar alanından inceleyebilirsiniz ] . Hafta sonu çekilişlerimiz limitli sayıda üyelerimizi çekilişe kabul edecektir. İlgili sayı değişiklik gösterebilir, akıbetini DİSCORD adresimizden takip edebilirsiniz. Bilgileri güncel olmayan kullanıcıların kazandığı çekiliş geçersiz sayılarak yedek talihlilere ödül dağıtılacaktır. Çekiliş sonuçları DİSCORD adresimizden görsel ve video formatında paylaşılacaktır. İlgili kullanıcıların çekiliş sonuçlarını canlı olarak takip edebilmesi adına DİSCORD adresimizden canlı yayında çekilişler gerçekleşecektir.

Puan Sistemi

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek çekilişlere katılarak puan biriktirebilirsiniz. Hafta sonu büyük çekilişlere katılım için hak kazanabilmek adına hafta içi gerçekleşecek çekilişlere katılımın yanı sıra günlük 1-3-5 soruluk QUİZ etkinliğimiz olacaktır. QUİZ etkinliğine katılarak ve doğru cevap vererek puan biriktirebilirsiniz. Her Cuma Günü hafta sonu çekilişlerine katılım hakkı tanınan üyelerimiz DİSCORD adresimizden paylaşılacaktır. Kişi sayısı değişiklik gösterebilir, çekiliş öncesi duyuru yapılacaktır.

Çekiliş Katılım İçin Gerekli Koşullar

Sitemize kayıt oluştururken talep edilen bilgilerin tamamı güncel olması ve DİSCORD adresimize katılım gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde talep edilen süreci gerçekleştirmemiş talihli üyelerinin kazancını M2cekilis.com yedek talihlilere verme hakkını saklı tutar.

Ödül Kazanan Talihiler ile İletişim Süreci

İlgili çekilişlerimizi kazanan talihli üyelerimiz ile a Mail ya da Sms yolu ile iletişim kurulacaktır. Talihli üyemizin inisiyatifine bağlı olarak verilen ödül kazanan üyelerimizin kullanıcı isimleri duyuru kanalımızda paylaşılarak iletişime açık şeffaf bir biçimde süreç yürütülecektir. İlgili talihli üyelerimiz tarafımıza 24 saat içerisinde geri dönüş sağlamaması halinde M2Cekilis ödülün yedek talihlilerle paylaşma hakkını saklı tutar.

Hafta içi çekilişlerimize katılım sınırı yoktur!

Özel Etkinlikler

 

Özel olarak sağlanan davet etkinliği 3, 7, 15 ve 30 gün olarak sürelendirilir. Ödülden yararlanabilmeniz adına ekte belirtilen minimum ” Gerçek Davet ” sayısına ulaşmanız gerekmektedir.

3 Gün = Minimum 21 üye ve üzeri

7 Gün = Minimum  50 üye ve üzeri

15 Gün = 105 üye ve üzeri

30 Gün = 210 üye ve üzeri

Belirtilen limit altında kalan etkinlik avcı üyelerimiz direkt diskalifiye olmaktadır. Bu konuda m2cekilis.com tüm haklarını saklı tutar ve gerçekleşen tüm etkinliklerimizde aksi belirtilmediği sürece ilgili kurallarımız geçerlidir.

 

M2cekilis tüm koşul ve kurallarda güncelleme ve değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.

Şimdi Ara Whatsapp Discord